reziserska-stolicka

Plánovanie, scenár, produkcia a postprodukcia

Produkcia kvalitného videa je umelecký proces

Plánovanie je najdôležitejšia časť celého výrobného procesu. Silné video musí doručiť výsledok. Naše scenáristické služby Vám ušetria čas aj náklady počas výrobnej fázy.

Kreatívna réžia a precízne plánovanie. Produkcia kvalitného videa je umelecký proces. Grafika, hudba a efekty dodajú videu život. Video musí ladiť s firemnou identitou.

prezentacne-video

Nová videoprezentácia

Všetko čo potrebujete k vytvoreniu videa

Prezentačné video je zastúpenie Vašej spoločnosti vyrobené presne podľa Vašich požiadaviek. Ideálny nástroj na oslovenie nových investorov či potenciálnych zákazníkov kreatívnym a dôveryhodným spôsobom.

Vysielanie

Televízne vysielanie a web TVA

Pestrý program a prehľadné info

Vysvetlenie všetkých potrebných informácií a optimálna miera nasadenia je zárukou širokého diváckeho záberu. Vysielame v 24 hodín denne s týždennou periodicitou vysielania. Jednotlivé prezentácie sú na obrazovke vždy v inom čase. Náš divák má ako koncový spotrebiteľ slobodu voľby a výhodu pohodlia domáceho prostredia pri rozhodovaní o nákupe.

mapa-vysielania

Analógové a digitálne vysielanie

Pokrytie televíznym signálom

Bratislava, Dunajská Streda, Nové Zámky, Levice, Trnava, Trenčín, Žilina, Štúrovo, Banská Bystrica, Zvolen, Lučenec, Košice, Bardejov, Dolný Kubín, Hlohovec, Michalovce, Moldava nad Bodvou, Nové Zámky, Pezinok, Poprad, Prešov, Šamorín, Spišská Nová Ves, Svit, Vranov nad Topľou, Malacky, Horné Mýto.